• מחיר טוב
  • לאחרונה
Dynarex Strate תחבושות גזה, 3 x 4.1 yds, סטרילי ולטקס, טיפול פצעים בסביבות רפואיות וביתיות, מקרה 1 של תחבושות גזה של 96 Dynarex.

Dynarex Strate תחבושות גזה, 3 x 4.1 yds, סטרילי ולטקס, טיפול פצעים בסביבות רפואיות וביתיות, מקרה 1 של תחבושות גזה של 96 Dynarex.

 
ILS 2.00

כמות הסחורה
קיים

גזה בדרגה בבית חולים : תחבושות גזה המתיחה של Dynarex פותחו עם חומרי פוליאסטר נטולי לטקס ואיכותיים. בנוסף, כל גליל נטול מוך המונע מסיבי כותנה להיצמד לפצע ומבטיח הסרה נטולת כאב. יעיל ויעיל : תחבושות לבנות אלה עוטפות את הפצעים ומחזיקים את החבישה ביעילות. בנוסף, הם מציעים בנייה ייחודית סרוגה תוך תואמים לגוף ומציעים דחיסה אידיאלית. לטיפול מקצועי או ביתי : על ידי שימוש בלחמניות גזה רפואיות אלה, ניתן לספק עזרה ראשונה בזמן לעצמך או ליקיריהם מהנוחות של ביתם. כמו כן, אנשי מקצוע בתחום הרפואה נוטים לקבל גליל במלאי עם האספקה ​​הרפואית שלהם. סטרילי וארוז בנפרד : כל תחבושת גזה מתיחה סטרילית מגולגלת ונעטפת באופן אישי בתוך כל קופסה של 12. לכן אתה יכול בקלות להזיז אותם לעטוף אחר עטוף למגירות, ערכות עזרה ראשונה או מחלות. תחבושות באיכות מעולה : תחבושות גזה המתיחה של Dynarex הן 3 אינץ 'על 4.1 יארד, נטולות ראוול, והן אידיאליות עבור תחבושות לטיפול פצעים ראשוני ומשני כאחד. Dynarex מציעה את הטוב ביותר בחלופות בכיתה למותגים ומוצרים מובילים אחרים. כיסוי חתך או חתך מסייע בשליטה על הדימום ומונע סיבוכים. לכן מרפאות, בתי חולים ומגיבים רפואיים צריכים תמיד להיות גליל תחבושות מהימן בהישג יד. אפילו בעלי בתים, מטיילים וחוקרים זקוקים לגזה איכותית בערכת החירום שלהם. כשמדובר בבחירת תחבושות, עליכם לקחת בחשבון את הגמישות והספיגה שלהם. הנכון אמור להציע מספיק מתיחה כדי לעקוף קווי מתאר קשים בגוף, אך גם להיות עבה מספיק כדי לספוג נוזלים גופניים כדי לשמור על אתרי פצעים נקיים. תחבושות גזה המתיחה הסטריליות של Dynarex מאפשרת לך לעטוף היטב את הפצעים שלך ללא בעיות!.


המאפיינים המפורטים

מוצרים דומים